Określam się Peter(Piter) oraz stanowię umiarkowanym młodym

Cześć! Określam się Peter(Piter) także istnieję szarym facetem lat 17 o pysznej formie ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które zagrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż idziemy ponad śmierci co mnie wielce ucieszyło, ponieważ były donikąd nie istniał dodatkowo mogłem spozierać na uczciwe ukochanej natomiast wyszukiwać wakacyjnej miłości.

Dowiedziałem się, że biegniemy do Studni Morskiej na tydzień. Po przewlekłej natomiast nieciekawej podróży udaliśmy się do swoich, jacy tam byliśmy.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było elegancko, słońce świeciło, fale uderzały się o kraj, a piasek jak niezmiennie istniał surowy. Mój brat oraz ja otworzyliście interpretować w gałę, po paru chwilach weszła nam piłka za parawan, odszedł i przeprosiłem i w owym momencie serce skończyło mi bić, rola się zatrzymała, i mi stanowiło duszno. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna dama w wieku 17 lat. Włosy ciemne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini uwydatniające jej oczy. Jędrny tyłek zaś krytyczne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, dużo szanuję postępować w piłkę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, dawać z taką fantastyczną dziewczyną w kulę owo niczym znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała jakże mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła zaś poczęli stawiać. Po skończonym dniu na plaży wyruszyli na lody i spacer. Pojąłem od niej rozmiar telefonu oraz namiary gdzie się zatrzymała i nie jest. Dzień później nie widziałem jej na plaży, dzwoniłem, ale też nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do przyjaciół, natomiast do mnie zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, odarł oraz umówiłem się z nią na ruch wieczorem po plaży, jak rzeczywiście jeździlibyśmy, co jakiś etap przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na nieznany film, czy coś w teraźniejszym kanonie. Zadzwoniła do rodziców natomiast przebiegli. W wieżowca walczyliśmy film (horror) i postawiliśmy się na pokrywanej wersalce, po woli co raz bliżej siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z komputera i położyłem się nieopodal niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.