Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, tymczasem nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, jednakże nie chciała, bym zapomniał. Rzeczywiście zatem ją dmuchał, pracując również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie planuję trysnąć.

– Dziedzina w dupci, zaliczkę na buzię

A trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia napełnił jej dupcie, po czym wybrał interesu a rozpoczął dawać strugi nasienia na renoma. Ola zaczęła mi obciągać, czyli część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała zjawiskowo: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na renom również we włosach i sperma, jakiej nie dała porady połknąć, lejąca się z ust. Zasiadł na glebie, ona spoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, przeżywali się już ubrać jeśli nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, natomiast od akurat to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Istotnie to oceniaj – powiedziała Olivia oraz z szyderczym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej lewą stópkę, na której brała ciemne superstary (natomiast bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś swym oczom uwidocznił się… strap-on. Na spojrzenie cierpiał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem akurat się zabawimy! – stwierdziła z niniejszym narodowym uśmiechem Olivia…